Ceník nabízených služeb

Rychlá navigace: Servis PC|Inovace IT|Tvorba WWW

Servis PC

Hodinová práce technika: 300,- Kč/hod.

Cena zahrnuje hodinovou sazbu práce servisního technika, přičemž se účtuje každá započatá půlhodina. Práce servisního technika spočívá v činnosti vedoucí k zjištění závady a provedení servisních prací vedoucích k efektivnímu odstranění problému.

Výjezd servisního technika k zákazníkovi

Cena výjezdu pro Brno a okolí (Brno-venkov) je účtována pouze jako jednorázová paušální sazba 200,- Kč a zahrnuje náklady spojené s výjezdem servisního technika k zákazníkovi. Pokud je lokalita výjezdu mimo Brno, účtuje se kilometrová sazba 9,- Kč/km.

Objednání služby zákazníkem považujeme za bezvýhradný souhlas zákazníka s aktuálně platným ceníkem nabízených služeb. V případě, že nebudeme schopni pro daný problém najít řešení, náklady na výjezd ani odvedenou práci účtovat nebudeme.

Řešení a inovace v oblasti IT

Cena se stanovuje individuální cenovou nabídkou sestavenou podle konkrétních představ a přání zákazníka. Kontaktujte nás a my Vám na základě Vaší poptávky nabídneme odborné řešení.

Tvorba WWW stránek

Cena v oblasti tvorby webových prezentací se stanovuje individuální nabídkou sestavenou podle konkrétních představ zákazníka, rozsahu a složitosti jednotlivých řešení. Následující tabulka ukazuje orientační ceny úměrné danému rozsahu zpracování a použitých technologií. Roční správa a údržba stránek je zahrnuta v ceně.

Orientační ceny tvorby webových prezentací

Rozsah řešení Technologie Orientační cena
Realizace základní statické webové prezentace v rozsahu 1-5 www stránek XHTML+CSS, SEO 3.000,- až 5.000,- Kč
Realizace pokročilejší statické/dynamické webové prezentace v rozsahu více než 5 www stránek XHTML+CSS, JavaScript, PHP, MySQL, SEO 5.000,- až 10.000,- Kč
Realizace pokročilé dynamické webové prezentace s redakčním systémem XHTML+CSS, JavaScript, PHP, MySQL, SEO 10.000,- až 20.000,- Kč

Přehled technologie využívané k tvorbě webových prezentací:

 

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

Poslední aktualizace stránky: 1.1.2013